השווה סל
₪0.00
---
---
---
---
---
See all stores (6)

שופרסל דיל מבצעים

בשופרסל (179)

  שופרסל דיל מבצעים והנחות - עם אתר mySupermarket לא תפספסו אפילו מבצע אחד!

  סניפי שופרסל דיל, הידועים במבצעים וההנחות הרבים הנערכים בהם ובעיקר במחירים מוזלים של מוצרים רבים, פרוסים בכל הארץ ושמים דגש על נוחות, משפחתיות ונגישות. האפשרויות למצוא בסניפי שופרסל דיל מבצעים הן רבות ומגוונות, וכמעט בכל מחלקה תוכלו ליהנות מהן. בשופרסל דיל לא מסתפקים בהנחות מפליגות על מוצרי מזון ומוצרים בסיסיים אחרים, אלא עורכים גם מבצעים במחלקות הנוספות. כך תוכלו למצוא עם שופרסל דיל מבצעים במחלקות הביגוד וההנעלה, מוצרי האלקטרוניקה והמחשבים, מחלקות הטקסטיל וכלי הבית, וכן במחלקות המוצרים הירוקים ומוצרי הבריאות השונים.

  מבצעים רבים הינם מבצעים יומיים או חד פעמיים. מבצעים רבים אחרים נערכים על מוצרים ספציפיים שלאו דווקא התכוונתם או בחרתם לרכוש. באותו אופן משתנים גם מחירי המוצרים בשל תנודות יומיות בשוק הסיטונאי ובשרשרת הייצור, או בכלכלה הארצית והבינלאומית. כך, גם אם יש לכם סל קניות קבוע, וגם אם אתם מודעים למבצעים על מוצרים מתוך סל הקניות שלכם, עדיין הסיכוי שישנו סל קניות זול יותר, ומבצעים אטרקטיביים יותר - הוא גבוה.

  עם mySupermarket לא מפספסים בשופרסל דיל מבצעים או הנחות!

  שירות השוואת המחירים של אתר הקניות mySupermarket מאפשר לכם לקבל את כל המידע על המבצעים הנערכים בשופרסל דיל, וכן ברשתות שיווק מקבילות. במהלך הקניה באמצעות אתר mySupermarket תקבלו מידע עכשווי ומדויק על כל המבצעים הנערכים ברשת והתואמים את סל הקניות שלכם. בנוסף, תקבלו המלצות על החלפת מוצרים בזולים יותר, או בכאלה שיש עליהם מבצעים, או ברשת שיווק אחרת. כשאתם רוכשים באתר mySupermarket אתם גם מאתרים עם שופרסל דיל מבצעים עדכניים וגם בטוחים שסל הקניות שלכם הוא הזול ביותר, ולא משנה באיזו רשת אתם קונים ואם יש או אין לכם סל קניות קבוע.  עכשיו בזול!
  דיל טוב במיוחד, מחיר הנמוך בלפחות 25% מהממוצע השנתי. הקליקו לפרטים נוספים.
  הקודם
  1-100 מתוך 179
  הבא

  הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2014.

  קנו שופרסל דיל מבצעים בשופרסל במייסופרמרקט – MySupermarket, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!